Na sv. misu u 18:00 sati doći sa članovima obitelji te ponijeti vodu koju će svećenik blagosloviti. Na izlazu iz crkve uzeti katolički kalendar i preklopnicu za blagoslov iz kojeg ćete za obiteljskim stolom moliti zajedno sa ostalim članovima obitelji na sam Božić.

20.12. PONEDJELJAK –  vjernici koji borave u ovim ulicama neka dođu na misu u 18:00 sati:
Gorica, Zagorski put, Ledine, Donatova, Vrila, Čaval, Nova ulica, Kacetinie stinice, put Kave, Vitrenica, Smoljevci, Gospin put, Braski dolac, Sela, magistrala Ivana Pavla ll, Krtine.

21.12. UTORAK –  vjernici koji borave u ovim ulicama neka dođu na misu u 18:00 sati::
Dragočevo, put Bunarića, Potok Strabežnik, Vele Meje, Mašogradska, Strinja, put Krstolovače, Tamunić, Braska peca, dr. Antona Kovača, ulica N. K. Jadran, Čeline, Hr. proljeća, Vukovarskih heroja.

22. 12. SRIJEDA –  vjernici koji borave u ovim ulicama neka dođu na misu u 18:00 sati: :
Putaljski put, Tome Jerčića, Suvača, Orišac, put Glavice,  Kanap, Ante Starčevića, put Potoka, put Trstenika, Kroz blata, Prilaz blatu

23.12. ČETVRTAK-  vjernici koji borave u ovim ulicama neka dođu na misu u 18:00 sati::
Stara cesta dr. Franje Tuđmana, Ratac, Zrinsko Frankopanska, Doljani, Put Kruga, Plemenščina, Rimski put , don Ante Rubignonija, Rajkova, Petrina, Tomislava Antunovića, Matice Hrvatske, Ante Alfirevića, Bernardina Sokola, Žrtava rata, Kneza Trpimira,   Braće Radić, Kralja Tomislava, Šetalište Gojača, Trg palih za domovinu, Gospojska štrada, Kaštilac, Podvorje, Jurčinovićeva, Dalmatova, Ribarska, Don I. Čuline, Gualdova  – i neka dođu i svi ostali koji imaju novo ime ulice, a koje nisu na ovom popisu…