„Što tražite živoga medu mrtvima? Nije ovdje, nego uskrsnu!“
Radost i mir uskrslog Gospodina Isusa Krista sa svima vama!
„Ovo je dan što ga učini Gospodin: kličimo i radujmo se u njemu!“ (Ps 118,24)
Ovim riječima psalmiste kliče Crkva u svojoj liturgiji, osobito danas, na svetkovinu svih svojih svetkovina, na Uskrs. Gospodin Isus Krist, utjelovljeni Sin Božji, ubijeni Jaganjac Božji, doista je uskrsnuo. Svojim slavnim uskrsnućem zapalio je u srcima svojih učenika neugasivu uskrslu radost, koja zahvaća i današnje njegove prijatelje i suradnike.
I mi se smijemo ubrajati u te sretnike, kojima je uskrsli Krist otvorio vrata vječnog života. Zato radujmo se i veselimo jer je Isus pobjedio sotonu, grijeh i patnju.

Svima vama, daragi župljani od srca želim SRETNO I BLAGOSLOVLJENO SLAVNO KRISTOVO USKRSNUĆE!

Vaši svećenici, don Branimir i župnik don Ivan